• shop@miniscandi.pl
  • +48 790 839 111
Producenci

Butelka sensoryczna Petit Boum - Move Bottle Univers

Dostępność: chwilowo nieodstępny
Cena brutto: 55,90 zł 55.90
Cena netto: 45,45 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Petit Boum
Kod produktu: 85737

Opis

Gotowi? Wyruszamy w międzygwiezdną podróż! Samotny astronauta odważa się unosić w kosmosie. Widzieliście, jak malutka jest stąd nasza błękitna planeta?

Butelki sensoryczne Petit Boum pozytywnie wpływają na rozwój osobisty, społeczny i emocjonalny dziecka. Pomagają rozwijać komunikację, rozwój fizyczny, pomagają zrozumieć otaczający je świat oraz wspierają umiejętności ekspresyjne i wpływają pozytywnie na rozwój wyobraźni.

Zabawa butelką sensoryczną to świetny sposób na na naukę rozróżniania dźwięków: od najcichszego do najmocniejszego, przypisywanie każdemu z dźwięków znaczenia oraz uczenie się odnajdywania jego źródła. Butelki sensoryczne Petit Boom są doskonałym narzędziem do stymulacja motoryki dużej: układanie butelek, potrząsanie nimi, toczenie czy obracanie ich w rękach.

 

Butelki Petit Boum oferuje kilka serii butelek:

  • Float Bottle
  • Sound Bottle
  • Spy Bottle
  • Move Bottle

 

 

Seria MOVE BOTTLE:

Marzenie o pływania. Umiejętność poruszania się i unoszenia na wodzie. Bezwiedne dryfowanie, pozwolenie ponieść się otaczającej nas cieszy.. A gdyby tak zamknąć to marzenie w butelce?  W tej serii chcieliśmy się tego dowiedzieć. Idziemy o krok dalej w poszukiwaniu nowych granic sensorycznych, oferując nowy płyn z efektem unoszenia się na wodzie, który pokochasz. Za każdym razem, gdy poruszysz butelką… podróż się rozpoczyna! Znajdujące się wewnątrz butelki niewielkie elementy zaczynają unosić się wraz ze zmianą gęstości cieczy w wypełnionym bąbelkami śnie na jawie, który pobudza wyobraźnię i pomaga poczuć się zrelaksowanym.

 

Wysokość butelki: 14 cm

Nie zanurzaj butelki w wodzie oraz nie wystawiaj na długotrwałe działanie promieni słonecznych oraz wysokiej temperatury.

 

Historia stworzonej przez siostry: Dolors i Carmen, firmy Petit Boum rozpoczęła się w domu, wśród zgiełku bawiących się dzieci. Pewnego dnia w ich głowach zrodził się pomysł będący odpowiedzą na potrzebę stworzenia zabawki nie tylko zajmującej dziecku czas ale pobudzającej jego kreatywność i ciekawość świata. Z mnogości pomysłów wyłoniła się wizja pozornie bardzo prostej a jednocześnie niezwykle skutecznej zabawki pozwalającej dziecku już na początkowym etapie rozwoju rozwijać zmysły, umiejętności sensoryczne i poznawać otaczający go świat. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl